مدارک مورد نیاز جهت تنظیم قرارداد:

برای خرید دامنه و ثبت سایت در ساماندهی نیاز به مدارک زیر می باشد. واضح است در صورتیکه ترجیح می دهید سایت پک این کار را برای شما انجام بدهد، میبایست مدارک زیر را برای ما ارسال کنید.

مدارک و اطلاعات مورد نياز جهت ثبت دامنه و هاست و ثبت دامنه در ساماندهی:

1. عکس کارت ملی 2. عکس صفحه اول شناسنامه 3. شماره تلفن فعال خودتان 4. نام و نام خانوادگی
5. کد ملی 6. تاريخ تولد 7. استان 8. شهر 9. آدرس کد پستی 10. شماره تلفن ثابت 11. ايميل

مهم: توجه داشته باشيد بدون اين اطلاعات و مدارک ادامه روند کار غير ممکن می باشد. حتما دامنه را به اسم خود ثبت کنید تا از مشکلات احتمالی در آینده در امان بمانید

ثبت نام در سامانه های ثبت دامنه و ساماندهی با اطلاعات شما انجام شده و نام کاربری و رمزعبور  هر کدام هنگام تحويل پروژه به شماره ارائه می گردد که می توانيد براي تغيير رمز عبور اين حساب ها در اسرع وقت اقدام کنيد.

در صورت عدم آشنایی با سایت و سفارش آنلاین

***برای انجام تمام مراحل بالا توسط سایت پک از طریق واتس اپ یا تلگرام با شماره پشتیبان اقدام کنید***

جوابگو خواهیم بود


راهنمای پرداخت اقساط:

اگر درنظر دارید هزینه سفارش خود را بصورت اقساط پرداخت کنید توجه داشته باشید پرداخت بصورت اقساط در 1 یا 2 قسط بصورت 50 و یا 40 درصد هنگام سفارش امکان پذیر می باشد که جزییات آن در صفحه خود قالب ها آمده است. لازم به ذکر است اپلیکیشن ها فقط بصورت نقدی می باشند.

اگر از سفارش خود مطمئن هستید، با زدن گزینه تسویه حساب مبلغ کلی و آیتم های سفارش خود قابل مشاهده کرده و برای قرار گرفتن سفارش شما برای تنظیم قرارداد، در پایین صفحه گزینه ثبت سفارش را بزنید و اطلاعات خود را برای تلگرام یا واتس اپ 09369009159 ارسال کنید.

توجه:

  • در صورت پرداخت بصورت اقساط، تمام اطلاعات مربوط به هاست و دامنه تا زمان تسویه حساب نزد ما به امانت می ماند.
  • در صورت عدم تسویه حساب، سایت شما تا زمان پرداخت غیر فعال می گردد و برای فعال سازی مجدد پس از تسویه، مستلزم پرداخت 50 هزارتومان هزینه جهت فعال سازی می باشید.
  • سایت پک هیچ مسئولیتی در قبال فیلتر شدن سایت شما (دامنه) به هر دلیلی (از جمله محتوی مطالب و …) از طرف نهادهای مرتبط نخواهد داشت.
  • سایت پک هیچ مسئولیتی در قبال سایت های تحویل شده نخواهد داشت مگر در صورت تهیه پلن پشتیبانی از ما.
  • بعد از تحویل سایت حتما رمز عبور خود را تغییر دهید، سایت پک هیچ مسئولیتی در قبال ورود غیر مجاز به مدیریت پیشخوان شما ندارد.( از یوزر پسورد خود مراقبت کنید)

امکان تغییر شرایط و قوانین وجود داره، پس قبل از سفارش حتما این صفحه مطالعه شود

مدت زمان طراحی و تحويل سايت 10 الی 14 روز بر حسب حجم کاری می باشد.

مشاوره و سفارش
سایت مناسب کار شما